Protokół meczowy online

Protokół rozgrywek online
Regulamin Projektu


Protokół meczowy online

Protokół Rozgrywek Online

został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu procesu przygotowywania protokołów meczowych, szczególnie dla drużyn uczestniczących w ligach niższych (IV, V, VI i niższe). W przeciwieństwie do tradycyjnych protokołów papierowych, nasze rozwiązanie jest w pełni elektroniczne, dostępne z poziomu przeglądarek internetowych, takich jak Opera, Chrome, czy Edge.

Głównym celem Protokołu Meczowego Online jest usprawnienie pracy kierowników drużyn oraz innych osób funkcyjnych w klubie, które odpowiedzialne są za wypełnianie protokołów przed każdym meczem. System ten eliminuje uciążliwe zadanie ręcznego wprowadzania danych, jednocześnie zwiększając efektywność i przyspieszając proces.

Jedną z kluczowych zalet naszego systemu jest jego bezpieczeństwo danych. Protokół Meczowy Online nie gromadzi żadnych informacji na swoim serwerze, a co za tym idzie -eliminuje obawy związane z przepisami RODO dotyczącymi prywatności zawodników i personelu. Wszystkie niezbędne dane do wypełnienia protokołu są przechowywane wyłącznie na urządzeniu użytkownika.

Nasz system umożliwia szybkie i sprytne zarządzanie danymi zawodników i osób funkcyjnych. Raz wprowadzone informacje pozwalają na błyskawiczne sporządzenie protokołu, który można wygenerować i wydrukować w zaledwie 30 sekund. To rozwiązanie minimalizuje czasochłonne problemy związane z wersją papierową, takie jak wprowadzanie daty urodzenia zawodników czy konieczność ponownego wypisywania protokołu z powodu nieregularności w niższych ligach.

Protokół Meczowy Online efektywnie współgra z systemem ekstranet PZPN, pełniąc rolę wsparcia dla klubów w procesie adaptacji do nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Naszym priorytetem jest ułatwianie przejścia na system Ekstranet w przyszłości, gdy stanie się on obowiązkowy, eliminując tym samym konieczność korzystania z tradycyjnych protokołów papierowych.

Oferujemy nasze rozwiązanie bezpłatnie, a wszelkie uwagi, pytania czy sugestie są mile widziane na naszej grupie, stworzonej specjalnie w tym celu na fb. Dziękujemy za korzystanie z Protokołu Meczowego Online!