Piłki do siatkowki

Piłki do siatkowki

Poniżej znajdziesz odpowiednią piłkę do gry w siatkówkę. Oferowane piłki siatkowe w większości są wykonane z materiałów syntetycznych, które wypierają te skórzane. W sprzedaży dostępne są piłki do siatkówki szyte ręcznie, maszynowo jak i klejone. Wśród oferowanych firm polecamy piłki Mikasa i piłki Molten.

Showing 1-24 of 30 item(s)

Więcej informacji na temat Piłki do siatkowki

Piłki do siatkowki

Siatkówka to sport, do którego nie trzeba wiele. Aby cieszyć się w pełni grą, potrzebna jest odpowiednia piłka. Przed podjęciem decyzji związanej z zakupem danego modelu warto przyjrzeć się jego zaletom. Najlepsze piłki do siatkówki mogą bowiem służyć naprawdę długo i pomagać w rozwoju umiejętności.

Na co zwrócić uwagę kupując piłkę do siatkówki?

Profesjonalne piłki siatkarskie składają się najczęściej z 18 paneli. Zdarza się, że jest ich mniej. Szczególnie w nowszych modelach. Panele są ze sobą sklejone lub zszyte. Wybierając piłkę warto zwrócić uwagę na jej powierzchnię. Najlepsi producenci dbają o to, by piłka siatkarska nie powodowała obtarć na rękach po wielokrotnych odbiciach.

Gracze poszukujący wrażeń takich jak na najlepszych halach świata mogą zainteresować się piłkami z atestem FIVB. Jest to Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej. Jej znak znajduje się tylko na najbardziej dopracowanych piłkach. Jedną z nich jest Molten V5M5000 Flistatec, która może zapewnić naprawdę komfortową rozgrywkę. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w piłki siatkarskie z certyfikatem światowej federacji.

Piłka klejona czy szyta maszynowo?

Panele czasem potocznie nazywane łatami często łączone są ze sobą za pomocą kleju. Jest tak np. w przypadku piłki Molten V5M4000. Takie rozwiązanie ma na celu połączenie dobrej jakości z konkurencyjną ceną. Dla osób, które poszukują najtrwalszych piłek dobrą opcją będą modele, które są szyte maszynowo. Jednym z przykładów może być piłka do siatkówki Molten V5 2000. Jest ona dodatkowo stworzona ze skóry kompozytowej, jest więc bardzo miękka w dotyku.

Jakie są najlepsze piłki do siatkówki?

  • Piłki do siatkówki Mikasa – jest to znany od ponad 100 lat japoński producent sprzętu sportowego. Jednym z głównych produktów Mikasy są właśnie piłki siatkarskie. Idealnie nadają się one na treningi, mecze, a także do szkół.

  • Piłki do siatkówki Molten – piłki do siatkówki i koszykówki to dla Molten istotny rynek. Wysoka jakość oraz dbałość wykonania została doceniona przez FIVB. Wiele najlepszych federacji współpracuje z Molten.

Produkt dodany do porównania.

🏆 PROMOCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ JOMA! -50% 🏆

Zobacz więcej