Pozostałe akcesoria

Pozostałe akcesoria - piłka nożna

W poniższej ofercie sprzedażowej oferujemy pozostałe akcesoria związane z piłką nożną. Znajdziecie tutaj kołki i wkręty do butów piłkarskich, pompki, igły, itp.

Showing 1-3 of 3 item(s)

Więcej informacji na temat Pozostałe akcesoria

Pozostałe akcesoria

Sprzęt do piłki nożnej to nie tylko koszulka i spodenki. Aby móc skutecznie przeprowadzić trening lub zagrać mecz, przydatne okazać się mogą akcesoria piłkarskie. W naszym sklepie dostępne są produkty, po które warto sięgnąć będąc piłkarzem, ale również trenerem.

Jakie dodatkowe akcesoria warto posiadać?

Przed grą warto sprawdzić, czy piłka jest odpowiednio napompowana. W przeciwnym razie trudno będzie nad nią zapanować podczas wykonywania podań oraz strzałów. W związku z tym przydatna może okazać się pompka wraz z dopasowanymi igłami. Ich końcówkę należy umieścić w wentylu. W przypadku problemów można zastosować specjalny olejek. Ułatwia on cały proces pompowania i skutecznie dba o żywotność wspomnianego wentylu.

Jak często pompować piłkę? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od częstotliwości gry. Najprostszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie, czy futbolówka jest odpowiednio twarda. Ze względu na to, że pompka nie zajmuje zbyt wiele miejsca można ją spakować do torby wraz z resztą sprzętu piłkarskiego. Ewentualne napompowanie piłki w trakcie treningu nie zajmie zbyt wiele trudności i czasu.

Jakie akcesoria dostępne są w naszym sklepie?

  • Igły do piłek – grając często w piłkę można nabyć od razu kilka sztuk. W niektórych przypadkach jak np. igły Spokey dodawany do zestawu jest wężyk. Ułatwia on pompowanie. Zdarza się, że pompki od razu wyposażone są w igłę.

  • Olejek do wentyli – jest to element dla tych, którzy grają naprawdę często. Aby odpowiednio zadbać o dobry stan piłki, warto nasmarować wentyl olejkiem. Dzięki temu nie będzie on narażony na uszkodzenia przy wkładaniu igły. Sam proces stanie się też o wiele wygodniejszy.

Produkt dodany do porównania.