Getry piłkarskie

Getry piłkarskie dla piłkarzy i piłkarek.

Poniżej prezentujemy getry piłkarskie wykorzystywane podczas treningów i meczów piłkarskich. Wśród oferowanych znajdziecie getry i skarpety znanych i renomowanych firm.

Showing 1-24 of 134 item(s)

Więcej informacji na temat Getry piłkarskie

Getry

Getry piłkarskie są niezbędnym elementem stroju piłkarskiego. Jedną z ich podstawowych funkcji jest podtrzymywanie ochraniaczy. Dobrze dopasowane getry piłkarskie znacznie wpływają na komfort gry. Dotyczy to szczególnie piłkarzy, którzy wybierają sporych rozmiarów ochraniacze.

Jak wybrać getry piłkarskie?

Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami getrów nie polegają tylko na różnorodnej kolorystyce. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na ich długość. Getry piłkarskie do kolan będą świetnie się sprawdzać u graczy, którzy preferują nakładanie niedużych ochraniaczy piszczel. Dzięki temu nie trzeba martwić się potrzebą podwijania getry lub jej poprawiania w trakcie meczu.

Większość producentów ma w swojej ofercie również getry piłkarskie za kolano. To dobra opcja dla zawodników, którzy lubią naciągnąć skarpety piłkarskie wyżej. Wśród nich są bramkarze. Dla nich ta mała dodatkowa ochrona kolan jest ważna podczas amortyzacji po wykonanych paradach.

Najczęściej wykorzystywanym materiałem do produkcji getr jest poliester lub materiał syntetyczny. Getry piłkarskie z poliestru są świetnym wyborem. Jest to tworzywo, które jest odporne i dobrze sprawdza się, w trudnych warunkach.

Getry piłkarskie dla dzieci nie różnią się od tych dla dorosłych. Podobnie posiadają one mocne ściągacze oraz różną wysokość.

Getry piłkarskie nie muszą być tylko czarne lub białe. Nie powinno więc sprawić trudności dopasowanie ich do reszty stroju piłkarskiego. Dodatkowo decydując się na getry Nike lub Adidas często są one wzbogacone charakterystycznymi wzorami.

Najpopularniejsze getry piłkarskie

  • Getry piłkarskie Nike – amerykańska firma znana jest z tego, że oferuje wiele rodzajów skarpet piłkarskich. Ich długość można wybierać spośród getrów za kolano lub kończących się na łydce.

  • Getry piłkarskie Adidas – Santos lub Milano to modele, które cenione są przez piłkarzy profesjonalnych i amatorskich. Dodatkowo są one dostępne w oryginalnej kolorystyce.

  • Getry piłkarskie Joma – Joma próbuje cały czas gonić bardziej renomowane marki. Model Classic II to doskonała opcja dla osób ceniących sobie tradycyjny wygląd.

  • Getry piłkarskie Select - – getry oferowane przez Select to idealne połączenie niezawodnej jakości i przystępnej ceny. Kilka wariantów kolorystycznych i prosty styl – to cechuje getry tego producenta.

Produkt dodany do porównania.