Stroje siatkarskie

Stroje siatkarskie

oprócz obuwia stanowią główną część asortymentu, jaką możemy zaoferować w naszym sklepie. Oprócz oferty firm takich jak Nike adidas Jako Macron czy Joma nasz sklep poleca również bogatą ofertę strojów firmy Damons, której jesteśmy dystrybutorami. 

W ofercie stroje siatkarskie z nadrukiem i bez, koszulki siatkarskie z nadrukiem damskie i męskie.

Aktywne filtry

Showing 1-12 of 86 item(s)

Więcej informacji na temat Stroje siatkarskie

Stroje siatkarskie dla klubów sportowych

Stroje siatkarskie przeznaczone dla profesjonalnych graczy jak i amatorów mają bardzo duże znaczenie podczas rozgrywek. Muszą spełniać wiele wymagań nie tylko podyktowane regulaminem, ale również samych zawodników i zawodniczek. Profesjonalne stroje powinny zapewnić zawodnikom maksymalny komfort, aby nie stwarzały problemów w czasie meczów, ale także podczas treningów. Spośród wielu nowoczesnych tkanin odprowadzających pot na zewnątrz mamy możliwość dużego wyboru w coraz to nowszych procesach technologicznych. Producenci prześcigają się w przeróżnych udogodnieniach dla zawodnika, aby stworzyć mu optymalny strój. Na obecną chwilę nie tylko ważny jest komfort takiego kompletu, ale również sam wygląd zawodnika. Większość klubów sportowych ma sponsorów, którzy w zamian za środki pieniężne oczekują wyników jak i ciekawej prezentacji ich loga na strojach.

Od jakiegoś czasu możemy zauważyć nowy trend, jaki nadają koszulki wykonane w pełnej  sublimacji.
Na takich T-shirtach nadruk wytrzymuje dłużej, jak na tych, na których wykonywanie nadruków jest po uszyciu. Plusem jest również cena, która wychodzi znacznie taniej, a ilość wykonywanych nadruków nie powoduje problemów podczas nadruku. Co do samej tkaniny- te używane do pełnej sublimacji są gatunkowo trochę słabszej jakości, co powoduje, że nie wszystkie nowinki technologiczne będzie można dla nich zastosować. Jeśli jednak nadruków jest mało, to warto zastanowić się nad koszulkami zadrukowanymi po uszyciu. Współpracujemy z wieloma producentami z Polski i zagranicy, którzy swoje produkty sprzedają na całym świecie. Możemy dobrać stroje dla każdego klubu w ich barwach. W sytuacji kiedy nie ma gotowego wzoru kolorystycznego dla danego klubu, wykonujemy specjalną wizualizację, aby dopasować odcienie. Przy zamówieniach powyżej 12 szt. wszystkie wizualizacje są gratis.

Aktywne filtry

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Marka

Marka

Kategoria

Kategoria

Dla kogo

Dla kogo

Kieszenie

Kieszenie

Wykończenie nogawki

Wykończenie nogawki

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, nie zbierając jednocześnie w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).