Sklep piłkarski

Sklep piłkarski stacjonarny Częstochowa/Kłobuck

UWAGA! Stacjonarny sklep piłkarski w Nowej Wsi otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15-18. Zakupy jednak można zrobić codziennie w godzinach od 8:00 do 21:00 po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 601 404 143.

Poniższa oferta skierowana jest przede wszystkim do lokalnych klubów sportowych i indywidualnych osób, którzy wolą robić zakupy w tradycyjny sposób. W stacjonarnym sklepie piłkarskim, mieszczącym się w Nowej Wsi gmina Kłobuck (8km od Częstochowy) można przymierzyć, kupić lub zamówić odpowiedni produkt z dostawą na miejsce. Lokalne kluby sportowe, oraz osoby indywidualne mają możliwość uzyskania dodatkowego rabatu jako stali klienci. Kupując bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym, ominiecie również opłatę za wysyłkę. Zapraszamy do zakupów i współpracy. Każdy towar występujący w sklepie internetowym, możemy sprowadzić do stacjonarnego sklepu piłkarskiego. Sklep piłkarski Revealsport to idealne miejsce zakupów dla Ciebie i twojej drużyny.

DROGI KLIENCIE- PAMIĘTAJ, ŻE NIE KAŻDY TOWAR, KTÓRY JEST FAKTYCZNIE W SKLEPIE STACJONARNYM, WIDOCZNY BĘDZIE W SKLEPIE INTERNETOWYM.

Showing 1-24 of 142 item(s)