Kurtki i ortaliony

Kurtki i ortaliony

Wśród artykułów sportowych naszego sklepu znajdziesz również odzież przeciwdeszczową, przeciwwiatrową oraz na chłodne dni. Kurtki i ortaliony to asortyment, który poszukiwany jest przez sportowców na chłodne lub nie przyjemne aury.

Showing 1-24 of 72 item(s)

Więcej informacji na temat Kurtki i ortaliony

Kurtki i ortaliony

Kurtka to ważny element piłkarskiej garderoby. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Ubranie kurtki sportowej pozwala na komfortowe trenowanie nawet podczas opadów deszczu lub śniegu. Dzięki niej nie trzeba martwić się niewłaściwą temperaturą ciała. Wybierając odpowiedni model warto zwrócić uwagę na najważniejsze cechy kurtek i ortalionów piłkarskich.

Jak wybrać kurtkę sportową na jesień lub zimę?

Najlepsze modele kurtek różnią się od siebie długością. Mogą one sięgać do pasa lub niżej. Wybór powinien być uzależniony od wygody. W każdym przypadku kurtki Nike lub Adidas tworzone są w taki sposób, by nie ograniczały ruchu. Jest to szczególnie ważne podczas biegu lub wyskoków.

Sporą popularnością cieszą się kurtki z kapturem. Dzięki niemu można schronić głowę przed deszczem lub wiatrem. Niektóre modele wyposażone są również w wygodny ściągacz. Pozwala on na dostosowanie kaptura w taki sposób, by nie utrudniał on gry.

Kurtki takie jak np. model Joma Alaska zostały specjalnie przygotowane na deszczową aurę. Pozostała część ubrania schowana pod kurtką nie jest narażona na zamoknięcie. Dodatkowo cienki materiał nie wpływa na mobilność ruchów.

Dla sportowców, którzy trenują przez cały rok dobrym rozwiązaniem będzie kurtka zimowa. Przykładem może być kurtka Adidas Condivo. Została ona stworzona ze specjalnego materiału syntetycznego. Ma on na celu sprawić, by temperatura ciała była odpowiednia biorąc pod uwagę chłód na zewnątrz oraz ryzyko przegrzania pod ubraniem.

Najlepsze kurtki i ortaliony

  • Kurtki Adidas – ten ceniony producent posiada w swojej ofercie kurtki przeciwdeszczowe oraz zimowe. Będą one nieodzowne podczas treningów oraz rozgrzewek w trakcie meczów, gdy pogoda nie rozpieszcza. Kurtki Adidas cechują wysoka oddychalność oraz widoczne z daleka charakterystyczne trzy paski.

  • Kurtki Nike – jedną z najchętniej wybieranych kurtek przez piłkarzy jest Nike Academy Pro Fall. To model, który świetnie dopasowuje się do ciała. Przez to nawet po dłuższym sprincie jest tak samo wygodna. Spośród modeli firmy Nike wybierać można także z długich kurtek, które sięgają za pas.

  • Kurtki Joma – hiszpański producent oferuje kilka modeli, które będą idealne na dane okazje. Kurtka Joma Bomber Urban dobrze sprawdzi się podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych zimą. Wygodę zapewniają dodatkowe ściągacze w pasie oraz na nadgarstkach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.