Buty piłkarskie

Buty piłkarskie.

Poniżej prezentujemy obuwie dla piłkarzy. Wśród nich możecie wybrać pospolite lanki korki piłkarskie, halówki, turfy i wkręty. Tak duży wybór obuwia dla piłkarzy zawdzięczamy znanym światowym markom tj. adidas, nike, puma, joma, new balance i innym. W dzisiejszych czasach mamy możliwość wyboru nie tylko koloru czy marki, ale przede wszystkim rodzaju butów piłkarskich. Kupując takie obuwie, wykorzystamy je, np. grając na boisku naturalnym trawiastym, na orlikach, boiskach sztucznych czy na halach sportowych. Producenci prześcigają się i wymyślają ciągle jakieś nowe technologie, opracowując starannie wzór buta, który będzie spełniał oczekiwania potencjalnego klienta. Dzisiejsze nowinki produkcyjne wyprzedzają nawet nasze myśli. Często kupując buty piłkarskie, zastanawiamy się, do czego służy wprowadzona innowacja? Jakie posiadają walory i czy sprawdzą się podczas gry w piłkę nożną? Przypatrując się ofercie sklepu, w którym jest mnóstwo podobnych butów, zastanawiamy się, które wybrać, ponieważ chcielibyśmy być modni, bezpieczni i skuteczni. Więcej o butach piłkarskich przeczytasz na dole tej strony.

Showing 1-24 of 563 item(s)

Więcej informacji na temat Buty piłkarskie

Buty piłkarskie

Prezentowane buty piłkarskie przeznaczone są do grania w piłkę nożną na boiskach naturalnych (trawiastych) na boiskach sztucznych, orlikach oraz halach sportowych.

- Buty piłkarskie na boiska naturalne

Na boiska o nawierzchni trawiastej naturalnej, należy wybrać buty do grania w piłkę nożną typu lanki lub wkręty — w zależności czy gramy na twardej i normalnej nawierzchni, czy na grząskiej- mokrej. Obuwie takie ma oznaczenia FG, SG i AG.

- Buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię i orliki.

Na boiska sztuczne i orliki stosuje się buty zwane turfy, o krótszych koreczkach niż w przypadku lanek. Oznaczenie tych butów ma formę skrótów MG, AG lub AG-PRO.

- Buty piłkarskie na halę

Na halę sportową i jako obuwie szkolne stosuje się buty zwane halówkami. Buty halówki, są obuwiem o specjalnej podeszwie, która ma właściwości antypoślizgowe oraz nie pozostawia śladów na parkiecie.

Najczęściej spotykaną formą skrótów dla tego rodzaju butów jest: IC, IN, CT.

- Poziom umiejętności

W naszym sklepie kupisz buty dla piłkarzy, którzy grają w piłkę nożną zawodowo, czyli profesjonalne, dla którzy piłkarzy grają 3-4 razy w tygodniu, czyli półprofesjonalne oraz dla piłkarzy, którzy grają rekreacyjnie, czyli amatorskie.

- Dla kogo buty piłkarskie

W swojej ofercie posiadamy obuwie piłkarskie męskie, obuwie piłkarskie damskie, obuwie piłkarskie dla młodzieży i dzieci.

- Jakiej firmy i jaki model butów piłkarskich?

W sprzedaży oferujemy obuwie piłkarskie znanych i renomowanych firm, które dominują na rynkach światowych.

Do tej grupy zaliczają się takie firmy jak: Nike, adidas, Puma, Joma. Przedstawione powyżej firmy posiadają znane i lubiane przez wszystkich piłkarzy modele:

- Nike- Mercurial, Phantom, Tiempo.

- adidas- Predator, Copa, X, Nemeziz, Classics, Gloro, Tango.

- Puma- Future, ONE, King.

- Joma- Numero, Aguila, Propulsion, Toledo.

Produkt dodany do porównania.