Przesyłki 

Twoja przesyłka paczkowa

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1-3 dni od otrzymania płatności. Korzystamy z usług firm pośredniczących wysyłki. Głównym  przewoźnikiem jest firma kurierska InPost i firma DPD z funkcją śledzenia i wysyłania bez podpisu. Niezależnie od wyboru wysyłki, udostępnimy link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne, koszty pakowania oraz koszty wysyłki. Opłaty za obsługę są stałe, a opłaty za przewóz różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować produkty w jednym zamówieniu. W przypadku zamówienia osobnego opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich z osobna.

Promocja 'Darmowa Wysyłka' przy zamówieniach spełniających warunki promocji.

a. Promocja 'Darmowa Wysyłka' jest dostępna wtedy, gdy zamówienie Klienta spełnia aktualne warunki promocji dostępne w momencie składania zamówienia.

b. Jeśli Klient dokona zakupu, który kwalifikuje go do darmowej wysyłki zgodnie z obowiązującymi warunkami promocji, a następnie dokona zwrotu jednego lub więcej produktów, co spowoduje, że zamówienie przestaje spełniać warunki promocji, sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów dostawy z kwoty zwrotu Klienta.

c. W przypadku, gdy Klient zwróci jeden lub więcej produktów, a wartość pozostałych produktów nadal spełnia warunki obowiązującej promocji 'Darmowa Wysyłka', promocja pozostaje ważna, a koszty dostawy nie będą potrącane z kwoty zwrotu.

d. Promocja 'Darmowa Wysyłka' nie jest ważna w przypadku zamówień zwracanych w całości.

e. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia promocji 'Darmowa Wysyłka' w dowolnym czasie, z zachowaniem obowiązujących zasad dla zamówień dokonanych przed datą zmiany lub zakończenia promocji."