Dresy

Dresy sportowe

Poniżej znajdziecie Państwo odzież sportową typu dresy wykorzystywaną podczas treningów oraz na co dzień.

Showing 1-14 of 14 item(s)

Więcej informacji na temat Dresy

Dresy sportowe

Komplet dresów piłkarskich to coś, co każdy piłkarz powinien posiadać w swojej szafie. Jest on szczególnie przydatny przy zmieniającej się pogodzie. Ubierając dres można zadbać o swój komfort grając na zewnątrz nawet podczas deszczu.

Rodzaje dresów piłkarskich

Dresy piłkarskie posiadają wiele krojów. Odpowiedni wybór może znacznie wpłynąć na wygodę. Dres piłkarski z zamkiem na całej długości bluzy jest wygodny pod kątem jego dostosowania w trakcie treningu. Poza tym niektóre z modeli jak np. Nike Dri-FIT Academy posiadają technologie, które pozwolą na dłuższe treningi. Zdolność do wchłaniania wody sprawi, że dres sportowy będzie cały czas suchy.

Spodnie znajdujące się w komplecie dresów mogą posiadać nogawki ze ściągaczem lub zwężane. Te drugie już na poziomie łydek stają się przylegające. Ściągacz zaś daje pewność, że spodnie nie będą się unosić nawet podczas wykonywania skoków.

Producenci tacy jak Nike czy Adidas dbają, by męskie dresy piłkarskie posiadały nie mniej wariantów kolorystycznych niż damskie modele. Dodatkowo pojawia się coraz więcej dziecięcych dresów piłkarskich. Juniorzy trenują przez cały rok, więc potrzebują odpowiednio ciepłego ubioru na jesień i zimę.

Bluza i spodnie dresowe mogą się przydać również podczas uprawiania innych sportów jak np. koszykówka czy bieganie. Odpowiednio dobrany dres sportowy może sprawdzić się w każdej sytuacji, gdy potrzebna jest wygoda podczas aktywności fizycznych.

Jaki dres piłkarski wybrać?

Dresy piłkarskie Joma – sporo najlepszych kompletów na rynku to dresy piłkarskie z nadrukiem logo firmy Joma. Niektóre modele posiadają zamek na ¼ długości, który jest przydatny podczas zmiennej pogody.

Dresy piłkarskie Nike – wielu młodych piłkarzy posiada dres piłkarski dla Juniora Nike. Wspomniany wcześniej model Academy to różnorodna kolorystyka i dobrze dopasowane, wygodne spodnie.

Dresy piłkarskie Adidas – ten ceniony producent oferuje dresy, które świetnie sprawdzą się nawet podczas gry w zimę. Zazwyczaj wykorzystywany poliestrowy materiał będzie dobrym wyborem także podczas opadów.

Product added to compare.