Odzież bramkarska

Odzież bramkarska

Spośród akcesoriów bramkarskich w naszym sklepie macie możliwość zakupienia bluz dla bramkarzy z długim jak i z krótkim rękawem renomowanych firm dla dorosłych , młodzieży i dzieci. Ponadto oferujemy również nadruki na odzieży w atrakcyjnych cenach.

Showing 1-24 of 68 item(s)

Więcej informacji na temat Odzież bramkarska

Odzież bramkarska

Bramkarz ze względu na swoją specyficzną rolę musi posiadać specjalistyczny strój. Odpowiedni komplet bramkarski może pomóc w trakcie treningów, ale również w momencie wykonywania kluczowych interwencji w meczu. Obecne stroje nie mają już wiele wspólnego z tymi, które stosowane były kiedyś. Nowoczesne technologie oraz oryginalny krój to coś, co odgrywa znaczną rolę w wyborze strojów bramkarskich.

Jak skompletować strój bramkarski?

Głównym elementem garderoby golkipera jest bluza bramkarska. Zazwyczaj występuje ona z długim rękawem. Dzięki niemu lepiej chronione są łokcie, które są szczególnie narażone na ból podczas obron i upadków. Ma to spore znaczenie, gdyż bramkarz powinien cały czas odczuwać komfort. Inaczej niełatwo o błędy, które mogą być tak decydujące na tej pozycji.

Wybierając bluzę warto zwrócić uwagę na materiał. Ma on na celu zapewniać wygodę oraz przewiewność. Spore znaczenie ma też rozmiar, gdyż rękawy nie powinny nachodzić na rękawice. Jedną z popularniejszych bluz bramkarskich jest Adidas Assita 17. Jest ona dostępna w wielu kolorach.

Drugim elementem są spodnie lub spodenki bramkarskie. Różnią się one od klasycznych spodenek sportowych. Posiadają one bowiem specjalne ochraniacze. Mają one zamortyzować pady na murawę. Jest to szczególnie ważne w trakcie treningów, podczas których ilość obron jest ogromna.

Piłkarze, którzy chcą w prosty sposób wybrać cały strój bramkarski, mogą zdecydować się na komplety bramkarskie. W jego skład wchodzi bluza, spodenki oraz getry. Zaletą takiego rozwiązania jest od razu pasująca do siebie kolorystyka oraz oszczędność czasu w dobieraniu kolejnych elementów. Najpopularniejsze są komplety bramkarskie Joma, które występują w kilku kolorach.

Jaką odzież bramkarską wybrać?

  • Odzież bramkarska Nike – golkiperzy szukający jakościowej odzieży, która dodatkowo wyróżnia się nowoczesnym wyglądem często wybierają Nike. Jaskrawa kolorystyka oraz krój dostosowujący się do ciała to coś, co wyróżnia bluzy bramkarskie Nike.

  • Odzież bramkarska Adidas – znany producent od lat odpowiada za stroje najlepszych bramkarzy świata. Pianka, która jest wszywana w spodnie bramkarskie Adidas zapewnia komfort oraz pewność podczas najbardziej wymagających parad.

  • Odzież bramkarska Joma – Joma znana jest z ciekawego stylu oraz wprowadzenia do oferty całych kompletów bramkarskich. Dzięki temu nie trzeba już samodzielnie wyszukiwać kolejnych elementów sportowej garderoby.

  • Odzież bramkarska Damons – zakup produktów marki Damons daje możliwość na wręcz nieograniczoną konfigurację stroju. Mowa tu o numerze, nazwisku oraz logo. Trzeba również pamiętać, że jakość materiału także stoi na najwyższym poziomie.

Produkt dodany do porównania.

🏆 PROMOCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ JOMA! -50% 🏆

Zobacz więcej