Ochraniacze piłkarskie i opaski

Ochraniacze piłkarskie i opaski dla zawodników

W poniższej kategorii znajdziesz ochraniacze piłkarskie i opaski podtrzymujące ochraniacze oraz opaski kapitańskie znanych firm takich jak Nike, Adidas, Puma, Reusch.

Aktywne filtry

Showing 1-12 of 309 item(s)

Więcej informacji na temat Ochraniacze piłkarskie i opaski

Ochraniacze piłkarskie i opaski - nagolenniki piłkarskie

  Nagolenniki piłkarskie zwane pospolicie ochraniaczami piłkarskimi są nieodzownym elementem wyposażenia każdego piłkarza. Nagolennik jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie chronić część nogi zwaną golenią, znajdującą się pomiędzy kolanem a stopą. Jest to ta część nogi, która mieści się dokładnie z drugiej strony łydki.

Budowa, rodzaj i wybór ochraniaczy piłkarskich.

Ochraniacze piłkarskie zbudowane są z lekkich materiałów tworzywa sztucznego, którego stanowi zewnętrzna jego część oraz wewnętrznej części wykonanej z miękkiej wyściółki, czyli pianki hipoalergicznej. Do wyboru mamy różne długości. Długie ochraniacze piłkarskie stosują najczęściej dzieci i młodzież, która chroni swoje nogi na jak największej jej części. Dorośli ograniczają się do jak najmniejszej wielkości nagolenników piłkarskich, dzięki której pozbywają się zbędnego ciężaru, zamieniając go na prędkość.

Podczas wyboru ochraniaczy piłkarskich musimy pamiętać, aby były nie tylko lekkie, wytrzymałe, ale przede wszystkim dobrze dopasowane i wygodne.

W naszym sklepie kupisz ochraniacze piłkarskie firmy adidas, nike, puma, reusch i inne.

W tej samej kategorii masz do wyboru również opaski kapitańskie w różnych kolorach i wielkościach. Opaski te, tak samo jak nagolenniki można dobrać według znanych i renomowanych firm.

Zapraszamy do zakupów.

Aktywne filtry

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Ten produkt znajduje się również w:

Ten produkt znajduje się również w:

Marka

Marka

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, nie zbierając jednocześnie w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).