Ochraniacze piłkarskie i opaski

Ochraniacze piłkarskie i opaski dla zawodników

W poniższej kategorii znajdziesz ochraniacze piłkarskie i opaski podtrzymujące ochraniacze oraz opaski kapitańskie znanych firm takich jak Nike, Adidas, Puma, Reusch.

Showing 1-24 of 119 item(s)

Więcej informacji na temat Ochraniacze piłkarskie i opaski

Ochraniacze piłkarskie i opaski

  Nagolenniki piłkarskie zwane pospolicie ochraniaczami piłkarskimi są nieodzownym elementem wyposażenia każdego piłkarza. Nagolennik jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie chronić część nogi zwaną golenią, znajdującą się pomiędzy kolanem a stopą. Jest to ta część nogi, która mieści się dokładnie z drugiej strony łydki.

Budowa, rodzaj i wybór ochraniaczy piłkarskich.

Ochraniacze piłkarskie zbudowane są z lekkich materiałów tworzywa sztucznego, którego stanowi zewnętrzna jego część oraz wewnętrznej części wykonanej z miękkiej wyściółki, czyli pianki hipoalergicznej. Do wyboru mamy różne długości. Długie ochraniacze piłkarskie stosują najczęściej dzieci i młodzież, która chroni swoje nogi na jak największej jej części. Dorośli ograniczają się do jak najmniejszej wielkości nagolenników piłkarskich, dzięki której pozbywają się zbędnego ciężaru, zamieniając go na prędkość.

Podczas wyboru ochraniaczy piłkarskich musimy pamiętać, aby były nie tylko lekkie, wytrzymałe, ale przede wszystkim dobrze dopasowane i wygodne.

W naszym sklepie kupisz ochraniacze piłkarskie firmy adidas, nike, puma, reusch i inne.

W tej samej kategorii otrzymacie państwo również opaski.

Opaski kapitańskie

Opaski kapitańskie jak sama nazwa wskazuje, służą do oznaczenia kapitana drużyny. Dzięki niej sędzia wie z kim ma rozmawiać podczas gdy zajdzie taka potrzeba w przerwie meczu. Kapitan to druga osoba po trenerze, która przejmuje obowiązki negocjatora w dialogu z sędzią podczas meczu. Jego zadaniem jest również w imieniu drużyny przewodniczyć powitaniom przeciwnika oraz wyboru pola gry bądź piłki przed rozpoczętym meczem.

Opaski takie możemy zakupić w dowolnym kolorze i wielkości. Do wyboru mamy również wiele marek.

Opaski na nagolenniki

Opaski na nagolenniki to kolejny rodzaj wyposażenia piłkarza, lecz nie przymusowy. Opaski oczywiście służą do nagolenników zwanymi potocznie deskami, które nie posiadają dodatkowych gum i rzepów podtrzymujących. Dzięki specjalnych opaskom, deska nie przesuwa się, a często wąskie taśmy i rzepy, które nie dla wszystkich są komfortowe są właśnie zastępowane takimi opaskami.

Zapraszamy do zakupów.

Produkt dodany do porównania.