badminton

Badminton- gra rakietowa

W ofercie sportu rakietowego prezentujemy niezbędne artykuły do badmintona. Wśród oferowanych znajdziecie tu: rakietki,lotki,siatki,słupki i taśmy. Badminton nigdy się nie nudzi.

Showing 1-24 of 45 item(s)

Więcej informacji na temat badminton

Badminton

Gra w badmintona to doskonały sposób na zaczerpnięcie ruchu. Na początku nie jest potrzebna znajomość techniki, by gra sprawiała przyjemność. Dodatkowo w jednym momencie w rozgrywce może uczestniczyć nie tylko dwójka, ale i czwórka osób. W łatwy sposób można także zapamiętać zasady. Badminton to świetna rozrywka dla każdego.

Jak grać w badmintona?

Profesjonaliści grają do dwóch zwycięskich setów. Te rozgrywa się do 21 punktów. Aby je zdobyć, należy zagrać w taki sposób, by lotka spadła w polu przeciwnika. Warto jednak pamiętać, że badminton to dyscyplina sportowa, która sprawia przyjemność również bez liczenia punktów. Jest to po prostu dobry sposób na spędzenie aktywnie czasu np. w parku.

Co jest potrzebne do gry w badmintona?

Aby grać w badmintona niezbędne będą rakiety. Wyglądają one nieco inaczej niż ich tenisowe odpowiedniki. Rakiety do badmintona są specjalnie przystosowane do odbijania lekkiej lotki. Można od razu zdecydować się na zestaw do badmintona. Standardowo znajdują się w nim wspomniane rakiety i lotki. Taki sprzęt w zupełności wystarczy do amatorskiej gry ale nie tylko.

Dla osób, które chcą poczuć się jak profesjonaliści udostępniliśmy w naszej ofercie też zestawy do badmintona wraz z siatką. Po rozłożeniu siatki zdecydowanie łatwiej można się nauczyć uderzeń na wymaganej wysokości. Kompletując swój sprzęt warto pamiętać o nabyciu większej ilości lotek. Pozwoli to nie kończyć gry po jej zagubieniu. Dodatkowo gra toczy się zdecydowanie szybciej, gdy w łatwy sposób można sięgnąć po nową lotkę.

Badminton – sprzęt dla amatorów i profesjonalistów

Badminton to sport olimpijski. Droga do profesjonalizmu jest daleka, dlatego oferujemy sprzęt, który pomoże podczas codziennych treningów. Aby doskonalić swoje umiejętności, najlepiej jest ćwiczyć w warunkach jak najbardziej zbliżonych do prawdziwego boiska. Pomóc może w tym specjalna taśma do badmintona. Dzięki niej kolejne zagrania mogą jeszcze precyzyjniej lądować po stronie przeciwnika.

Niezależnie od stopnia zaawansowania badminton to gra, która może sprawiać przyjemność każdemu. W przypadku niezdecydowania warto sięgnąć po rakietę do badmintona i spróbować swoich sił wraz z najbliższymi.

Produkt dodany do porównania.

🏆 PROMOCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ JOMA! -50% 🏆

Zobacz więcej