Stroje siatkarskie DAMONS

Stroje siatkarskie Damons - Damskie, Męskie, młodzieżowe oraz dla dzieci.

W ofercie Revealsport znajdziecie Państwo stroje siatkarskie Damons - komplety sportowe dla siatkarzy i siatkarek, której jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Oferowanej odzieży zaufało wielu Mistrzów kraju i Europy tj.- Zaksa Kędzierzyn Koźle, Onico Warszawa, Jastrzębski Węgiel i wiele innych znanych klubów siatkarskich, piłkarskich, a także koszykarskich i piłki ręcznej. Najwyższa jakość oferowanych produktów oraz nowoczesne kroje i atrakcyjny design gwarantuje każdej drużynie wyśmienity komfort jak i wygląd, podczas treningów i zawodów sportowych.

Showing 1-24 of 67 item(s)

Więcej informacji na temat Stroje siatkarskie DAMONS

Stroje siatkarskie Damons

Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych.

Sprzedajemy stroje siatkarskie męskie, stroje siatkarskie damskie jak również dla juniorów oraz stroje siatkarskie dla dzieci.

W ofercie mamy dwuczęściowe stroje - koszulka i spodenki, ale istnieje również możliwość zamówienia osobno koszulki siatkarskie jak również spodenki siatkarskie damskie i męskie.

Zakupić można stroje siatkarskie sublimowane, jak również stroje zwykłe - meczowe i treningowe.

Komplety siatkarskie sublimowane są nowością na rynku, a ich główną zaletą jest jakość nadruku i koloru, który możemy dopasować do swoich potrzeb. Sublimowane stroje posiadają również drukowane wszystkie napisy, które w większości są w cenie stroju. Napisy te wyglądają dużo lepiej, są wygodniejsze i są o wiele trwalsze od napisów wykonywanych na gotowych strojach.

Komplety zwykłe wyróżniają się początkowo niższą ceną, lecz przy zamówieniu dodatkowych napisów cena ulega zwiększeniu. Oczywiście można zamówić dowolne nadruki typu numeracja, logo, nadruk z nazwą klubową, reklamy firm, nazwiska, itp, ale taki strój siatkarski warto przekalkulować i porównać ze strojem sublimowanym, które są dostępne w nieograniczonych wzorach i kolorach.

Strój do siatkówki jak każdy inny możemy poddać własnej personalizacji.

Personalizowane stroje sportowe wyróżniają się niespotykanym wzorem, ale są droższe ze względu na indywidualne podejście do klienta.

Sklep nasz posiada również w sprzedaży getry, które można dopasować do stroju i zamówić razem ze strojem marki Damons. 

Strój siatkarski Damons z nadrukiem (sublimowany) sprzedawany jest aktualnie w promocyjnej cenie, aby przekonać klienta do jakości swojego wyrobu. Cena również uzależniona jest od ilości zamówień, oraz długości okresu współpracy pomiędzy sklepem Revealsport.pl a zleceniobiorcą (klubem, firmą, stowarzyszeniem itp)

Zamówienie można złożyć bezpośrednio na stronie, przez email lub telefonicznie. Wystarczy podać wybrany model/wzór ilość i rozmiar.

Po akceptacji wizualizacji projektu przez klienta przystępujemy do realizacji zamówienia, które nie powinno trwać dłużej niż 14dni.

Sklep oferuje również wysłanie wzoru stroju do przymiarki przed złożeniem zamówienia.

Zapraszamy do współpracy.

Produkt dodany do listy życzeń

Informujemy, iż nasz internetowy sklep sportowy wykorzystuje technologię plików cookies, nie zbierając jednocześnie w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkt dodany do porównania.