Piłki do nożnej

Piłki do nożnej

Wybierając piłkę do gry w piłkę nożną, masz do wyboru kilka renomowanych firm. Po lewej stronie w panelu filtrów możesz szybko wybrać piłkę, która Cię interesuje według kilku kategorii. Znajdziesz tu między innymi piłki adidas, nike, puma, zina i inne.

Showing 1-24 of 346 item(s)

Więcej informacji na temat Piłki do nożnej

Piłki do nożnej.

To pospolite określenie dla piłek będące przedmiotem do grania w piłkę nożną. Zanim wymyślono zasady gry w piłkę nożną, przedmiot ten wykorzystywano do różnych zabaw już w czasach starożytnych. Wtedy to piłka miała nieco inny wygląd, ale od początku była okrągła. Wykonywano ją z kauczukowych kul, zszywano ze skór lub wykorzystywano pęcherz z wnętrzności zwierząt.

Dzisiaj piłki do nożnej nabrały eleganckiego wyglądu, idealnego okrągłego kształtu, oraz są bardziej wytrzymałe. Najnowsze technologie w produkcji piłek wykorzystują też sensory ruchu, aby idealnie sprecyzować, gdzie piłka upadła. W taki sposób możemy dowiedzieć się, czy piłka przekroczyła linię bramkową. Nowoczesne piłki możemy kopać mocno, daleko i wysoko nie obawiając się uszkodzenia nogi, a po kopnięciu piłka leci tam, gdzie ją chcemy zazwyczaj posłać.

Każda piłka do gry w piłkę nożną musi spełniać wymogi i normy stosowane w tym sporcie m.in. powłokę, wagę, objętość, a także odpowiednią ilość powietrza.

Rodzaje piłek.

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje piłek do gry w piłkę nożną. Są to tak zwane piłki meczowe oraz piłki przeznaczone do treningu. Piłki meczowe różnią się od treningowych twardością i ciężkością. Jej konstrukcja pozwala na większą kontrolę lotu oraz mniejsze wnikanie wody do jej wnętrza. Wszystkie oryginalne piłki meczowe posiadają specjalny atest, który gwarantuje jej długą wytrzymałość.

W sprzedaży są również piłki meczowe dla amatorskich drużyn tzw. replikami tych profesjonalnych. Są dużo tańsze dzięki zastosowaniu słabszego materiału.

Piłki treningowe zazwyczaj są lżejsze i delikatniejsze, dzięki czemu wygodniej się nimi przeprowadza treningi. Posiadają one również mniej ścieralną powłokę ze względu na dłuższe ich eksploatowanie

Produkt dodany do porównania.

🏆 PROMOCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ JOMA! -50% 🏆

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty odzieży sportowej marki Joma! Teraz możesz uzupełnić swoją sportową garderobę o najlepsze produkty z rabatem do -50% od cen katalogowych! To okazja, którą warto wykorzystać!

Termin promocji: Do końca września 2023 roku.

🌟 Warunek skorzystania z oferty: Złóż zamówienie na kwotę 3000,00 zł brutto (po rabacie).

Czemu warto wybrać Joma?

Najwyższa jakość: Odzież sportowa Joma znana jest z trwałości i komfortu. Dzięki niej będziesz czuć się pewnie na każdym treningu.

Bogaty wybór: Nasza oferta obejmuje odzież sportową dla wszystkich dyscyplin, od piłki nożnej po tenis. Znajdziesz u nas coś dla siebie!

Nowoczesny design: Stawiamy na stylowe i funkcjonalne projekty, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie na boisku.

Nie przegap tej okazji na zakupy w Joma! Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się sportową odzieżą najwyższej jakości.

📞 Skontaktuj się z nami już dziś, żeby złożyć zamówienie i dowiedzieć się więcej o naszych produktach!

📍 Zobacz katalog Joma 2023: Kliknij tutaj

🌐 Więcej informacji: biuro@revealsport.pl

(Pamiętaj, zanim złożysz zamówienie upewnij się czy dany artykuł jest w danej chwili dostępny)

Rusz na boisko w stylu i komforcie z Joma! 🏃‍♂️👕