Jak zacząć trenować piłkę ręczną?

Piłka ręczna w naszym kraju jest sportem, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz chętniej wybierają tę dyscyplinę. Wpływ na to ma dynamika gry i jej widowiskowość.

Read more
0 comments
74 views

Trening wyskoku

Dla wielu osób zaczynających treningi koszykarskie wykonanie wsadu jest jednym z ważniejszych celów. Dzięki niemu można prawdziwie zabłysnąć podczas meczu.

Read more
0 comments
69 views

Trening piłkarski w domu

Trening piłkarski najczęściej kojarzony jest z odpowiednio przystosowanym boiskiem. To na nim najłatwiej jest stworzyć możliwości rozwoju dla całej grupy. A co, gdy warunki pogodowe i inne niespodziewane sytuacje nie pozwalają na ćwiczenia na zewnątrz?

Read more
0 comments
67 views

Dresy sportowe

Niezależnie od tego, czy trenuje się profesjonalnie, czy amatorsko warto w swojej szafie posiadać dres piłkarski. Odpowiednio dobrany może przez długi czas zapewniać komfort podczas uprawiania sportu.

Read more
0 comments
94 views

Wybieramy strój siatkarki.

Kolejne sukcesy polskich siatkarzy sprawiają, że coraz więcej młodzieży skłania się ku grze w popularną siatkę. Do rekreacyjnego odbijania piłki wystarczy naprawdę niewiele poza kawałem wolnej przestrzeni.

Read more
0 comments
83 views

Jak przeprowadzić rozgrzewkę piłkarską?

Trudno oczekiwać sukcesów w meczach bez treningu. I tak samo nie warto rozpoczynać treningu bez rozgrzewki. Wie o tym każdy trener.

Read more
0 comments
74 views

Po co są numery na koszulkach sportowych?

Numery znajdujące się na koszulkach sportowych to już norma. Dziś trudno wyobrazić sobie piłkarza lub siatkarza bez nadrukowanej cyfry.

Read more
0 comments
137 views

Stroje piłkarskie dawniej i dziś.

Oglądając wydarzenia sportowe sprzed lat, uwagę zawsze zwracają stroje, które wyglądają zdecydowanie inaczej niż dziś. Dotyczy to prawie każdej dyscypliny sportowej.

Read more
0 comments
69 views

Akcesoria piłkarskie

Gra w piłkę nożną popularna jest między innymi dlatego, że początkowo nie wymaga profesjonalnego sprzętu. Niemniej jednak w miarę rozwoju przydatny staje się sprzęt, który pozwoli wynieść umiejętności na wyższy poziom

Read more
0 comments
66 views

Profesjonalne stroje dla szczypiornistów.

Piłka ręczna dzięki sukcesom reprezentacji oraz drużyn klubowych staje się coraz bardziej popularna w Polsce.

Read more
0 comments
116 views
Produkt dodany do listy życzeń

Informujemy, iż nasz internetowy sklep sportowy wykorzystuje technologię plików cookies, nie zbierając jednocześnie w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkt dodany do porównania.