Odzież techniczna i termoaktywna

Odzież techniczna i termoaktywna

W naszej ofercie odnajdziecie także taki asortyment jak odzież techniczna i termoaktywna najlepszych renomowanych firm, która spełnia wszelkie  wymogi i atesty odzieżowe.

Showing 1-24 of 78 item(s)

Więcej informacji na temat Odzież techniczna i termoaktywna

Odzież techniczna i termoaktywna

Osoby, które trenują podczas niskich temperatur warto, by posiadały w swojej szafie odzież termoaktywną. Doskonale sprawdza się ona do wyrównywania temperatury ciała w trakcie ćwiczeń wykonywanych na dworze jesienią oraz zimą. Elastyczny materiał sprawia, że strój przylega do ciała. Dlatego jest on często nazywany bielizną termoaktywną.

Co to jest odzież techniczna i termoaktywna?

Specjalna odzież techniczna to koszulki, spodenki oraz spodnie, które spełniają dodatkowe funkcje. Odzież termoaktywna chroni przed utratą temperatury podczas przebywania na zewnątrz, gdy występuje mróz. Taki strój sprawi, że nawet wychodząc na długi bieg nie trzeba ubierać tylu warstw ubrań, co kiedyś.

Koszulki termoaktywne dzielą się na te z krótkim oraz z długim rękawem. Wybór powinien zależeć od wygody i potrzeb. Chcąc ochronić większą część ciała można zdecydować się na model taki jak Koszulka Nike Hyper Top.

Najpopularniejsze sportowe spodnie techniczne także występują w różnej długości. W naszym sklepie znaleźć można spodenki termoaktywne takie jak np. Adidas Techfit Short oraz spodnie, które ochronią przed zimnem na całej długości nóg.

Kiedy używać odzieży termoaktywnej?

Bielizna termoaktywna jest szczególnie polecana w okresie niskich temperatur. I to niezależnie od rodzaju uprawianego sportu. Ze względu na elastyczność będzie ona tak samo wygodna podczas biegania, gry w piłkę czy w kosza.

Często odzież termoaktywna jest bardziej skuteczna niż kolejna warstwa ubrań. Ze względu na swoją funkcyjność ogrzeje ona ciało na dłużej oraz szybciej. Producenci dbają dodatkowo, by bielizna techniczna dobrze prezentowała się razem z resztą stroju sportowego. W związku z tym większość koszulek i spodenek posiada modne, popularne wzory.

Jaką bieliznę termoaktywną wybrać?

Odzież termoaktywna Adidas – niemiecki producent, idąc z duchem czasu cały czas poszerza swoją ofertę bielizny termoaktywnej. Jest ona też dostępna w naszym sklepie.

Odzież termoaktywna Nike – w Nike doskonale wiedzą, że treningi zimą są równie ważne, jak te wykonywane latem. Na naszej stronie dostępne są koszulki, spodenki oraz spodnie termoaktywne Nike.

Odzież termoaktywna Joma – klasyczne koszulki z długim rękawem oraz spodenki techniczne od Jomy to coś, co warto mieć w swojej garderobie. Świetnie nadadzą się one nawet podczas mrozów sięgających -10 stopni.

Odzież termoaktywna 4keepers – ta marka znana ze sprzętu bramkarskiego ma w swojej ofercie kilka koszulek, które świetnie sprawdzą się pod strojem piłkarskim i nie tylko.

Product added to compare.