Koszulki meczowe JAKO

koszulki-meczowe-jako

Koszulki meczowe JAKO dla drużyn

niemieckiego producenta odzieży sportowej, to jedne z najlepszych produktów na rynku pod względem jakości. Produkty te doceniane są przez wiele drużyn piłkarskich na całym świecie. Wystarczy, że klub raz wybierze tę markę, a pozostanie z nią już na stałe. Profesjonalne koszulki meczowe JAKO charakteryzują się nie tylko bardzo dobrej jakości materiałami.  Wyróżnia je nowoczesne wzornictwem, a specjalne oznaczenia marki w postaci logo-kółek nadają odzieży sportowy styl i oryginalny wygląd. Drużyny mają możliwość dużego wyboru kolorystycznego jak również odpowiedniego rodzaju spodenek i geter, które stworzą doskonały komplet stroju piłkarskiego.

Showing 1-9 of 9 item(s)

Więcej informacji na temat Koszulki meczowe JAKO

Koszulki meczowe JAKO

Koszulki sportowe stały się niezbędnym artykułem każdego sportowca. Niezależnie od tego, jaką uprawiasz dyscyplinę sportową, T-shirt JAKO będzie świetnym dopełnieniem każdego stroju sportowego. Bez względu czy grasz w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, tenisa lub podczas codziennych zajęć fitness koszulki JAKO tworzą z tobą jedność i prowadzą Cię do sukcesu.

Wcześniej t-shirty były noszone jako bielizna, a w dzisiejszych czasach nie wyobrażasz sobie sportowca bez koszulki. Ponieważ koszulkę sportową można nosić przy wielu różnych okazjach, niezbędny jest duży wybór produktów.

Dzięki dystrybucji Revealsport otrzymasz szeroką ofertę koszulek meczowych z takich linii jak: Striker 2.0, Prestige, Competition 2.0, Champ, Classico i Striker, Premium, Basic i Running. W linii Premium i Team znajdziesz swój typowy ulubiony strój – miękki i wygodny, idealny na co dzień, zapewni Ci wysoki komfort noszenia. Koszulki JAKO z linii drużynowych są idealne dla sportowców indywidualnych jak i drużyn sportowych. Dodatkowo wszystkie koszulki z linii drużynowych można nabyć do 4, a nawet 5 lat od ich pierwszego wydania. Aż dziesięć kombinacji kolorystycznych, zakres rozmiarów od 104 do 5XL oraz specjalne kroje dla kobiet charakteryzują szeroką różnorodność produktów JAKO i oferują odpowiednie t-shirty dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Dodatkowo, koszulki z każdej linii można łatwo łączyć z wieloma innymi produktami JAKO, takimi jak kurtka prezentacyjna, kurtka treningowa czy spodenki. Zawsze gwarantowany jest jednolity wygląd. Postaw na koszulki meczowe JAKO.

Technologia i wzory

Dynamiczne pasiaste elementy na piersi, pionowe pasy z wysokiej klasy nadrukiem sublimacyjnym czy klasyczne wzory. Nowe koszulki JAKO gwarantują doskonały wygląd. Koszulki są wykonane z funkcją KEEP COOL dla maksymalnej funkcjonalności. Świetnie się nosi dzięki tkaninom interlockowym oraz poliestrowej pique. Ponadto tkanina jest szybkoschnąca i oddychająca, zapewniając uczucie suchości ciała. Sportowe kroje idealnie dopasowują się do ruchów ciała i dają sportowcowi dużą swobodę ruchów. Koszulki są dostępne w siedmiu do szesnastu kombinacjach kolorystycznych oraz w rozmiarach dziecięcych od 116 do 164, a także w rozmiarach dla dorosłych od S do XXL.

Produkt dodany do porównania.