DAMONS

Damons - oferta odzieży sportowej

Firma Damons to polski producent profesjonalnej odzieży sportowej, która ubiera wielu znanych sportowców w Polsce i na świecie.

Piłka siatkowa należy do ulubionych dyscyplin sportowych Damons. Odzieży tej zaufało wiele znakomitych klubów sportowych w Polsce. Zaliczają się do nich: Zaksa Kędzierzyn Koźle, Onico Warszawa, Jastrzebski Węgiel i wielu innych.

Odzież dla siatkarzy to niejedyny asortyment, który produkuje ta firma. Wśród oferty znajdziecie również koszulki, spodenki, bluzy, dresy, kurtki oraz całe komplety dla drużyn piłkarskich, koszykarskich i grających w piłkę ręczną.

Damons zajmuje się również produkcją odzieży fitness, dla kulturystów, cross treningu, kettlebell, a nawet dla biegaczy.

Wszystko to możecie zamówić w Revealsport - przedstawiciela firmy Damons na rynek Polski.

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z bogatą ofertą katalogową i zadzwoń do nas w celu złożenia zamówienia.

 

Damons katalog soccer Damons katalog volley katalog Damons 

Showing 1-24 of 190 item(s)

Więcej informacji na temat DAMONS

Damons

to firma produkująca odzież sportową, która skupia się na wysokiej jakości swoich produktów oraz innowacjach w tej branży. Firma jest odpowiedzialna społecznie i świadoma swojego wpływu na środowisko naturalne. Produkty Damons to połączenie wyjątkowego designu z funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania, co przyciąga wielu klientów na całym świecie. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas treningu. Firma skupia się na tworzeniu produktów, które są funkcjonalne, a jednocześnie wyróżniają się na tle innych marek. Odzież sportowa Damon's to połączenie wyjątkowego designu z wysoką jakością wykonania, co przyciąga wielu klientów z różnych krajów. Damons zawsze stawia na innowacje i rozwój. Firma regularnie wprowadza na rynek nowe technologie, które mają na celu poprawienie jakości produktów oraz zwiększenie wygody podczas treningu. Przykładem takiej technologii jest materiał, który wchłania wilgoć i pozwala na szybkie schnięcie, co jest bardzo ważne podczas intensywnego treningu. Firma regularnie testuje swoje produkty, aby upewnić się, że spełniają oczekiwania klientów i pozostają na czele branży odzieży sportowej.

Powyższe katalogi Damons przeznaczone są przede wszystkim dla klientów hurtowych m.in. klubów sportowych, firm, instytucji, stowarzyszeń itp. Ceny podane w katalogach są cenami brutto, które można zweryfikować poprzez artykuły bezpośrednio wstawione do naszego sklepu lub telefonicznie pod nr. 601 404 143. Większość produktów zawarta w katalogach to odzież sublimowana. Na produktach tych nadruki typu logo, numery, reklamy, nazwy i inne napisy są wykonywane przed uszyciem, co oznacza, że druk jest niewyczuwalny pod palcami.

W katalogu Soccer znajdziecie odzież sportową przeznaczoną dla piłkarzy i piłkarek.

Product added to compare.