Stroje piłkarskie DAMONS

Stroje piłkarskie Damons.

  Revealsport jako bezpośredni dystrybutor marki Damons zajmuje się przyjmowaniem i realizacją zamówień. Firma nasza obsługuje kluby piłkarskie z całej Polski. Stroje piłkarskie Damons, posiadają duże możliwości kolorystyczne. Największym zainteresowaniem, cieszą się koszulki sublimowane wraz ze spodenkami. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy darmową wizualizację oraz nadruki całych kompletów, a także osobno koszulek czy spodenek piłkarskich. Do strojów na życzenie klienta dopasowujemy również getry piłkarskie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej lub skorzystania z katalogów klikając w zakładkę Damons.

Aktywne filtry

Showing 1-12 of 107 item(s)

Więcej informacji na temat Stroje piłkarskie DAMONS

Stroje piłkarskie Damons

Technologia

Materiał

     Powyżej zaprezentowane stroje piłkarskie wykonane są z wysoko gatunkowych materiałów, które charakteryzują się pochłanianiem wilgoci oraz szybkim eksportem jej na zewnątrz. Materiały te, stosowane są przy produkcji odzieży sportowej w wielu znanych i renomowanych firmach na całym świecie.

Sublimacja

     W większości prezentowanych kompletów dla piłkarzy, mamy do czynienia z najnowszą technologią wykorzystywaną podczas produkcji zwaną sublimacją.

Sublimacja- to rodzaj procesu chemicznego, dzięki któremu znakowanie/malowanie na trwałe wnika w struktury materiału. Dzięki tej innowacyjnej metodzie druk odporny jest na wielokrotne pranie i nie jest wyczuwalny w dotyku. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.

Na obecną chwilę jest to najlepsza technologia nanoszenia nadruków na stroje sportowe.

SUBLI-FLOCK

     Jest to metoda nadruku wykonywana na tkaninach, wykorzystywana np do druku loga lub innych oznaczeń. Gwarantuje trwały nadruk, nieograniczoną gamę kolorystyczną oraz przejścia tonalne. Charakteryzuje się wysoką precyzją oraz wysoką odpornością na procesy czyszczące, pralnicze, a także promieniowanie UV.

FLEX

 Nadruk wykonywany techniką flex gwarantuje trwały wyrazisty kolor oraz idealne krycie powierzchni. Elastyczność materiału drukowanego zapewnia wytrzymałość. Technologia ta wykorzystywana jest często do nadruków różnego typu napisów, loga, numeracji itp.

Gwarancja jakości

Wszystkie wykorzystywane farby podczas procesu produkcyjnego są ekologiczne i przyjazne środowisku.

Aktywne filtry

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, nie zbierając jednocześnie w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).